Oct. 26, 2016

7 kuud abielu

No nii, tänasel päeval 7 kuud tagasi heitsime musta pesu ametlikult ühte korvi. Kuidas meie tänane päev siis läks? No valdava osa päevast oli meil vaikus, kuidagi tujutu oli olla ja selline...väsimus ja tüdimus käsikäes. Aga siis Alar tegi uinaku ja mina tegin oma trenni ära ja siis oli justkui uus eluvaim sees.

Läksime restorani Romaan sööma ja mulle sealne toit väga maitseb, hinnad on normaalsed ja toidu kvaliteet oli väga hea. Kuna olime ainukesed kliendid siis saime toidu ruttu kätte ka, teenindus oli viisakas ja tore. Pärast söömingut käisime poes, võtsime alkoholi vaba shampust, juustu ja viinamarju, nüüd hetkel ootan Alari järele, kes köögi pool hetkel vesipiipu valmis seab. Mõtlesin et teen käbe postituse ära. Alar kinkis mulle tumeroosad/punakad roosid ka, ja uue mehhanismi trenni tegemiseks, millest tuleb õige pea Ilu ja Tervise rubriigis juttu, kui seda korralikumalt olen järele proovida saanud.

Küsisin Alari käest, et mis on armastus- "ei tea..vist? maitea..." :D No okei, ega mina kah täpselt ei tea, aga koos on hea ja teineteiseta ei saa. Küsisin seda ka, et mis selle 7 kuu jooksul on parim olnud, vastas, et "seljatagune". Ehk siis tema jaoks oli parim teadmine, et tal on alati keegi kes on olemas. Mehe kohta päris tore vastus. Mina vastasin sellele küsimusele nõnda, et parim on olnud ühiste eesmärkide saavutamine. Küsisin Alari käest, et mida ta edaspidiste kuude jooksul muudaks või teisiti teeks siis ta arvas, et vist on kõik paigas nii nagu peab- ja mina arvan samuti! Ja siis uskuge või ei, ta lausa rääkis sellest, et nii uskumatu on see,et see "tunne" mis ta sees on, muudkui kasvab edasi, et ei jää pidama. Ja eks see nii ongi. Meil on koos olnud väga tore ja see aeg on läinud uskumatult kiiresti, alles see ju oli. Omalt poolt soovime kõikidele peale meid abiellunutele jätkuvat õnne ja rõõmu.

Täna oli meie elus ka tähtis roll tuleviku plaanidel. Panime panka laenuhalduri juurde aja kinni ning hakkame mägesid liigutama oma maja ostmise poole. Hurraaa!!!!

_________

Kell on 23:40 ja tantsisime oma pulma avatantsu musa järgi (michael bublé-everything) veel ühe tantsu. Vot sihuke abikaasa!