Nov. 1, 2016

Murepilved

Eile hilisõhtul saabus üks (või siis mitu) suur probleem. Nimelt see unistus sellest, et Alar on seekord ära kolm nädalat, sai kiirelt ära tapetud sellega, et on ikkagi neli nädalat kodust ära. No täitsa persses. Iseenesest ei ole hullu, sest see neli nädalat temata on kord juba üle elatud, kuid siiski...

1) Meil oli ju panka laenuhalduri juurde aeg broneeritud, nüüd tuleb see ümber helistada ajale, kui mees ka ikka kodus on.

2) Meil oli kokku lepitud maakleriga, mis kuupäeval ja mis kellaajal me maja vaatama läheme- ei saa. Tuleb ringi bronnida kui pangast vastuse saame, millal neil meie jaoks aega on.

3) Sünnipäeva plaanid on kõik ju pekkis nüüd :( Ehk siis kui kaks esimest asja saab ümber planeeritud, tuleb mul kõik Alari sünnipäeva plaanid ka ümber joonistada.

Olen praegu tööl, ja kuri ja pahane kogu maailma peale, kuigi ei tohiks. Aga no mis sa teed, ikka on ju kurb olla. Kõik laheneb, aga no miks peab jälle kogu see jant läbi ussiemmi käima. Taaskord hetk, kus tuleb hingata ja 1 2 3 4 5 ning mõelda, et elu lihtsalt tuletab meelde, et vahel on natukene kehvemini. 

Sain mõni minut tagasi ka Alarilt sõnumi, et jõudsid laevaga ilusti Rootsi, see teadmine laseb nüüd vähemalt edasi elada. Nüüd on tal veel ca 12h sõitu läbi Rootsi ja Norra, et sihtpunkti jõuda.