Nov. 13, 2016

Nädalalõpu kokkuvõte

See nädal oli pöörane. Töö ja trenn olid see nädal kuidagi intensiivsemad ja lõi natuke mu plaanid ja ootused paigast ära. Samuti oli mul selle nädala reedese arvestusega kahe nädala kaalukaotus -4 kilo...kuigi ma sõin päris mitu korda mingit jama omale sisse. Ju siis suutsin liikumisega asja ära korvata.

Reedel oli siis plaanitud naistekas. Tulin töölt, sõin ja seedisin ja tegin trenni, pesin ja läksin Merlini juurde, kuhu tulid ka teised plikad. Liitsime naisteka hulka ka Merlini mehe ja meessoost kassi :D Nii et peaaegu oli naistekas. Palju sai rääkida, kõiki polnud nii ammu näinud ja nii tore oli. Tore oli vahelduseks sõpru näha ja lihtsalt olla ja kõike toimunut arutada. Enne kui Merlini mees koju jõudis oli siiski ka natuke aega naistekas, et sai igasugu teemasid lahatud ja see kuidagi andis nii suure laengu. Esimene õhtu oli kus Melanie ( Mario ja Merlini väike tibu) minuga natuke leppis. Ma tavaliselt saan kõigi lastega ilusti läbi aga kuna ma Mellut nii vähe näen siis eks ikka laps võõrastab. Aga sel õhtul oli tõesti vahva. Ja nende kass on ka hull saatan. Teised limpsasid meelemürki, ma leppisin alkoholi vaba shampusega. Pärast viisin veel Kelly kodule lähemale ja sõitsin oma koju, hängisin oma kassiga natuke aega, kes hingepõhjani solvus kui taipas, et ma teist kassi näppinud olen.

Laupäeval magasin hambad laiali nii kuidas torust tuli. Nii hea oli magada! Mingi hetk sain siiski jalad alla ja tegin jooksulindil normi sörgi. Veits puhkasin ja kolasin linnapeal, ostsin äiale kingi ja ämmale pugemise mõttes kolm roosi ja sõitsin Sassukverre äia sünnale. Kinkisin äiale siis brändi, ilusa veinipunase viisaka sviitri, mille Reservedist skoorisin, paki kommi ja kortsus koeraga toreda toriseva kaardi. Abistasin seal toidu tegemise ja laua katmisega ja rääkisin külalistega juttu. Väga tore õhtu oli. Kartsin varasemalt üksi Alari vanemate juures olla aga seekord oli kuidagi nii vaba ja...kodune. Sain veits riielda et ööseks ei jää aga ikkagi otsustasin Tartu tagasi sõita. Äia ja ämmaga on mul head suhted. Nad on mulle nagu teine paar vanemaid. Kuna nad on minust niivõrd palju vanemad siis jään mina alatiseks õpilase rolli ja nemad õpetaja rolli ning nii see suhtlus toimub super hästi. 

Pühapäeval magasin jälle hambad laiali. Kella 8 aeg muidugi kass ja maja kaaselanikud arvasid et aeg on lärmama hakata ja nii ma siis end üles vedasingi. Lebosin lõunani ja koristasin kogu korteri kõik nurgad ja praod ära, pesin ja triikisin pesu, tegin süüa. Olin kodukana. Aga teate mis, nüüd on nii hea puhtas kodus olla. Täna lasen trenniga täiega luusi. Ma lihtsalt ei jaksa. Ma jaksaks, aga ma ei jaksa.

Mis puudutab Alari ja minu salaprojekti siis meie plaanid tasapisi õnnestuvad võidu poole. Ravi, mida ma saan, avaldab toimet ja kõik viitab sellele, et üks päev me võidame niikuinii! Pea püsti ja ruttu ruttu veel pekki kere pealt vähemaks et oleks lihtsam nüüd ja praegu ja hiljem!