Nov. 28, 2016

Kahekesi tuleviku poole

No nii! Alar on kodus, juba täitsa  mitu päeva, kuid nüüd on selleks sobiv hetk et natuke kirja panna. Noormees magab õndsat und, kuid minul on totaalne ärevus ja seega magada ei saa. Kirjutan siia siis mõne reaga mis möödunud päevadel toimunud on.

Laupäeva pärastlõunal läksin siis Alarile tööjuurde vastu. Seekord läksin ikka varem kohale, et nõnda rallima ei peaks nagu eelmisel korral. Sain seal parasjagu ca 20 minutit teda oodata ja siis ta tuliiiiiii. Ma kartsin et süda kargab rõõmust rinnust välja. Ja siis sai musi ja värkisärki ja sõitsime koju. Söötsin mehel kõhu täis ja siis alles jõudis kohale, et appikene, ongi kodus, et ma ei olegi enam üksi, et me oleme lõpuks kahekesi. Seekord seda võõrastamise tunnet ei olnud, pigem see pidev neelatamine, et rõõmust nutma ei hakkaks. Terve ülejäänud päeva me lihtsalt olime ja väikestviisi tähistasime oma abielu 8.kuust sünnipäeva ja vajusime suhteliselt varakult magama, sest Alaril oli pikk sõit seljataga ja...mina...noh mina tahan alati magada :D

Pühapäeval ärkasime päris vara, ehk siis mina 7 ajal ja alar poole 12 ajal. Lasin tal magada kogu sellest trallist kodu poole tulles. Mina olin varakult üleval sest olen viimased päevad kõhu krampide käes veitsa piinelnud aga õnneks praeguse seisuga võiks öelda, et palju parem on. Igatahes eilse hommiku veetsin kuumas vannis ja ootasin kuni mees ärkab. Passisime telekat ja mingil hetkel otsustasime et sõidame kuskile. Sõitsime lampi Viljandisse. Kuna sealsed keskused pühapäeviti peale kella 15:00 on kinni siis jah...ainus mis oli lahti oli Takko, seega ma kolasin seal ja Alar käis ostis niikaua Hesburgerist burksi meile. Läksime autosse, sõime ja sõitsime Tartu tagasi. Kolasime natuke lõunakas ja tulimegi koju. Ehitasime jälle magamituppa kodukino saali ja vaatasime õudukat, Ouija something something oli selle filmi nimi, muideks, väga hea film oli.

TÄNA on siis tähtis päev. Üks meie tähtsamaid päevi tuleviku tarvis. Eile õhtul enne und hakkasime lugema mis meie suured sammud koos on olnud- see et suhtesse otsustasime minna, kokku kolimine, abiellumine, täna siis otsus osta maja. Ehk siis lähme täna panka. Uurime järgi mis võimalused meil on seoses välja valitud majaga ja tahame natuke nõu. Peale pangas käiku lähme seda maja nüüd siis uuesti ka vaatama koos maakleri ja pererahvaga. Eks siis näis mis emotsioonid on. Loodame kolmapäevaks panga poolt vastuse teada saada, et siis hindamisaktidega edasi toimetada. Eks asjaajamist saab palju olema. Seega pöidlad pihku.

Peale maja vaatamist sõidame spaasse. Viskame jalad seinale ja kiidame end selle eest, et oleme nii toredad ja head. Tegelikult on see spaa värk Alari sünnipäeva kink aga eks ma kaval tüdruk, saan ju ise ka spaas lebotada. Kui seal käidud siis teen kokkuvõtva postituse kus me siis käisime ja mis me seal tegime ja nägime. Meil on kõik hästi, oleme väga õnnelikud ja loodame, et meie unistused saavad õige pea teoks. Olge täna mõttes meiega :)