Dec. 1, 2016

Mida hullu, tere detsember

Tänane päev on möödunud nii kiiresti. Hommikul sõime kõhud täis, Alar käis ajas linnas veits asju ning siis panime asjad koos kassiga kokku ja sõitsime Sõõru metsa järve äärde jalutama. Pärast tegime väikesese lõkke grillile ja nautisime talve. Kassike on meil ikka ehtne korteri preili, natuke tatsas niisama ringi aga siis ikka hakkas vinguma ja värisema, millest edaspidi istus ta mul süles teki sees rullis. Väga kaua seal olla ei saanud,sest lõpuks hakkas ikkagi endal ka külm.

Tartu tagasi jõudes viisime kassi koju ja ise läksime Bauhofi selle aasta jõulupuud valima. Otsustasime sel aastal osta kuusekese poest ning poti sees, et peale "hooaega" saaks ta siiski edasi elada rõdul ja kevadel maha istutada ( loodetavasti oma koju). Kodus kaunistasime kuuse eelmisel aastal soetatud ehetega ära ja avastasime, et vot ei sobigi enam. Seega sõitsime tagasi linna ja käisime pool Tartut läbi, et leida valged kaunistused. Lõpuks koostöös Prisma ja Maximaga saime ostetud. Kuna olime riides nagu maakad siis Lõunakasse ühte eriti ilusasse poodi (nime ei mäleta, kuskil Nexti juures või selle asemel ) ei hakanud minema, kuid sealt oleks kindlasti ilus saak olnud. Järgmine aasta on ka võimalus.

Poest ostsime mingi omamoodi suure tuutu, mida keerates lendas siis hunnik hõbedasi lumehelbeid välja. Püüan siia video ka üles saada aga ei pruugi saada. Me oleme mingid Raadi huligaanid, kord käime kõmmutame ilutulestikku ja siis laseme pauguga lumehelbeid õhku. Siis käisime uues Terminalis hotdogi söömas, kus juhtus olema just avamispidu. Inimesed olid ilusti ja viisakalt riides, me olime...nagu me olime. Kõht täis ja hea olla, tulime lõpuks ometi koju. Mina kaunistasin uuesti kuuse ära ja Alar pani jõulutuled rõdule.

Täna õhtul ootab meid ees Üksinda kodus film ning kaks pakki kartulikrõpsu ja hurmaa. Nagu arvata võite, siis siin majas jooksulindil trenni keegi ei tee kui Alar on kodus, teeme teistmoodi trenni jalutamas käies ja muudmoodi ka... Täna oli kaua oodatud cheat day ja homsest jälle rajal tagasi. Toitumist siiski jälgin. Omavahelised suhted on meil okei. Eks me püüame sellest asjast õppust võtta ja edaspidi olla paremad. Homme lähme ka ühte maja veel vaatama, mille täna leidsime.