Dec. 5, 2016

Pühade muna noh

Puhkus sai läbi!!! Aga kurb ei ole, sest kolleegid on toredad ja head. Kahju et Alar nüüd minuta kodus on, aga eks tal ole ka puhkust vaja, sõna otseses mõttes, ilma minuta, vähemalt mõned tunnid päevas :D

Täna oli siis first day back ja noh jah. Tööjuures on mõningased töökorralduslikud muudatused vahepeal olnud, kuid õnneks või kahjuks see nüüd väga oluliselt mind ei mõjuta, sest tööle pean ikka samal ajal minema, uuringuid ikka sama palju tegema jne. Tahtsingi natuke võrrelda seda aega, kui ma pidin peale puhkust minema tagasi statsi tööle ja kui ma pidin nüüd täna minema ambulatoorsesse tööle. Väga suur erinevus. Ei mingit trotsi ega kurbust, lihtsalt jube palju harjub ära selle "ärkan kui tahan, lähen magama kui tahan" süsteemiga puhkusel olles. Seega väike väsimus oli tänase päeva puhul andeks antav.

Peale tööd tuli Alar järgi mulle. Siis tegime poolteist tundi und ja nüüd me siin oleme kahekesti, taotleme SEB pangast huvi pärast laenu et näha, kas sealsed tingimused on leebemad või mitte. Loodame, et sealne süsteem on parem, sest ümberringi laenu taotelnud noored on ikka saanud pigem SEBst laenu, kui Swedist. Tasapisi kaob see kodupanga vaimustus üle. Usume, et tasub ikka teisi variante ka uurida enne, kui laenuorjusesse end allkirjastada. Soovitud maja on veel alles, võtsin ka maakleriga ühendust ning rääkisin meie edasisi plaane natuke läbi.

Vot selline on siis meie esmaspäev. Homme tõenäoliselt võetakse pangast ühendust ja eks siis vaatame juba edasi.