Jan. 5, 2017

Tükike siit, tükike sealt

Vahepealne periood on olnud töökeskne. Midagi röögatult ägedat toimunud ei ole, pigem elame uuesti sisse argipäeva rutiini, mis Alari Norras oleku ajal natuke looklema hakkas. 

Veits ilmast siis. Talv tuli! Päris külm on õues. Ma ei tea kuidas teiega on, kuid mulle talv meeldib, kui on natuke lund ja natuke külma. NATUKE. Praegu on külma veits liiga palju ja ilmselt tuleb juurdegi. Võtkem siis kaaslased külge soojendama ja soojad sokid jalga ja teetass nina alla.

Mis puutub meie elukoha muutusesse, siis tegelikult päris kindlalt me ei tea mis meist saab, sest valime ühte ja teistpidi korterite vahel ja otsusele ei saa. Tundub, et ega me väga kiirusta ka. Lasemel asjadel hetkel natuke settida ja liigume oma plaanidega edasi kui oleme otsustanud kuhu, miks ja millal. Seega sel teemal mul midagi väga head rääkida ei olegi. Õnneks on meil praegune kodu väga ilus, hubane ja piisavalt suur, ainult et linnas. Meid kisub siiski maale. 

Uudist niipalju, et otsustasime ära, et läheme kevadel kambaga reisile. Sihtkohaks valisime Egiptuse, sest kõigil on hallist ilmast kopp ees ja seal päikese puudumist väga kartma ei pea. Ise olen 5 korda Egiptuses juba käinud, kuid Alar veel mitte, ja olgugi et olen seal korduvalt viibinud tahan ikkagi tagasi. Puhkusereisi puhul on minu jaoks kõige olulisem päike ja meri, ja sellest seal puudust ei tule. Ehk siis- minek! Lähme seekord 9kesti- Alar, mina, minu vend, venna kaaslane Kerli, minu vanemad, sugulane Tiina koos oma poja ja kaaslasega. Selline tore ja lõbus seltskond ning usun, et meil on väga tore. 

Mul on rääkimata jäänud see, et II jõulupühal viis abikaasa mind Taevaskotta jalutama. Jõulupraad lookles kõhus siia ja sinna ja tahtsime veits liikuda. Õues oli 7 kraadi sooja ja Taevaskojas täielik kevad. Ülimõnus oli! Kuna mul siis veel tervis päris ok ei olnud, kuid samas polnud ma pikalt õues saanud viibida, siis oli see käik kui uuestisünd. Meie üllatuseks oli Taevaskojas meeletu rahvas, parkla oli autosid täis, samuti kõik rajad. Hiljem avastasime, et sel päeval sai meil 9 kuud abielu täis, mille tähistamise me seekord kogu virrvarri sees üldse ära unustasime.