Jan. 16, 2017

Meie aeg

Nädal on taaskord seljataga, tööpäevad kulgesid nagu ikka ja siis saabus kaua oodatud nädalavahetus, et lihtsalt olla. Ja nii ta läkski.

Laupäeva hommikul magasime suhteliselt kaua ja sõime hommikust, küpsetasin kaks rullbiskviiti ja otsustasime, et käime mõlema vanematel külas. Kuna mul on vanemad endiselt haiged siis sinna ööseks me jääda ei plaaninud. Alustasime siis sõitu Rakvere poole, teed olid enamvähem ja ilm oli road-tripiks ülimõnus. Meile sellised autosõidud meeldivad, saame alati sel ajal väga palju "omi asju" räägitud ja head muusikat kuulata kõvasti. Rakveres oli nii tore oma vanemaid näha, me polnud sel aastal veel kohtunudki. Vanaema oli ka parajasti külas seega nägime kõiki ühe korraga. Kahjuks vend sel ajal oli tööl. Olime päris mitu tundi maal ja käisime ka metsas jalutamas koos vanaema koeraga. 

Siis sõitsime Rakverest Sassukverre Alari vanematele külla. Kuna mehe ema oli veel tööl siis rääkisime niisama papsiga juttu ja jagas oma tarkuseteri kalastamise, kähriku püügi ja kala küpsetamise kohta, kuni lõpuks ema ka koju tuli. Koos kassiga. Ruudi oli meie kass aga kuna meie armas preili Ellie on täielik terrorist, siis need kaks ühte korterisse ära ei mahtunud. Nii sai Ruudi kolitud Alari ema juurde. Aga maal käib ta koos temaga alati kaasas ja siis me saime teda seal nunnutada ja lõikasime küüned ka maha. Rääkisime veel veidi juttu ja tulimegi kodu poole.

Käisime pesus ja kolisime koos läpakaga pikali, vaatasime filmi, mille nimi oli vist "Mike ja Dave otsiva pulmakaaslasi" VMS. See oli päris hea komöödia tegelikult. Pühapäeval ärkasime suhteliselt vara, tegin meile pannkooke ja siis seedisime veitsa. Passisime telekat, Alar nikerdas mu läpaka kallal et Windows toimima saada, ja saigi!! Hurraaa! Lõpuks otsustasin kõik pesu ära pesta ja koristada ja süüa teha õhtuks jne. Ühesõnaga kõik majapidamistööd ja Alar oli ka tubli, toimetas ühes minuga. Nagu ikka sattusime jälle enne kella kümmet poodi et kiiresti vajalik ära osta ja koju jõudes lihtsalt natuke veel lebosime ja oligi aeg magama minna.

Meil on praegu ärevad ajad, muudkui loeme kalendripäevi, ootame reisi, ootame häid uudiseid, ootame palgapäeva :D ootame kevadet ja ma isegi natuke ootan oma sünnipäeva. Kuigi number 25 mind hirmutab, leian sellest siiski ka omad võlud.

Selline lihtne ja tore oli meie seekordne nädalavahetus.