Jan. 18, 2017

Kuskil miskit toimub!

Midagi uut on meie kodu katuse all toimumas. Midagi uut ja arendavat. Nimelt otsustasin ma end veidi rohkem harida lisaks põhitööle ja otsustasin ka oma hobid uuesti käsile võtta.

Harimise koha pealt siis nii palju, et otsustasin raamatupidamise e-kursused läbi teha, et oleks teadmisi ka muus vallas peale meditsiini. Otsus just selline kursus valida oli lihtne- tundus huvitav. Mingil määral on ka tegemist tuleviku tarvis otsusega, sest Alaril on plaanis omaenda tööandjaks hakata ja mis mul viga siis raamatupidamine enda kanda võtta. Samuti kui ühel hetkel on titeke olemas, saan lisa teenida. Leian, et igas mõttes arukas mõte.

Hobide koha pealt on mulle alati pinget pakkunud kunst ja sellega seonduv. Olen pikka aega maalinud ja siis jälle vähem maalinud. Nüüd otsustasin et ikka maalin endasi. Niiöelda eneseteraapiaks. Kuna meil kodus on palju valget seina pinda siis see karjub millegi värvilise järele, seega otsustasin oma pintslid välja otsida ja oma visiooni asjadest natuke lõuendile panna.

Samuti leidsin kapist taaskord peegelkaamera üles, mille saatel tahan natuke kodustuudiot teha. Vaene Alar ja vaene kass kes esialgse plaani kohaselt minu katsejänesed on. Kuna meil on seinad-laed valged ja sobilik mööbel ja piisavalt ruumi, siis mingit propsi ma üles ehitama ei hakka, sest kõik vajalik üheks heaks amatöörpildiks on juba olemas. Kaamera on mul hea, küll aga pole hea minu pea selle seadistamisel. Õnneks on meil google ja youtube, mis mind ikka ja jälle aitab. Vot. Kui asja enamvähem tundma saan siis neid lähedasi inimesi ma kutsun tasapisi külla proovikatsele ka. Praegusel hetkel jään pere raamesse, sest ega ma suurt sittagi ei oska :D . Vähemalt on mul asja vastu huvi ja see on juba hea algus. Pildistanud olen ma aastaid juba, aga mitte inimesi vaid valdavalt teinud lähivõtteid loodusest. Nüüd tahan natuke teisi inimesi ka kinni püüda ja asjast sotti saada.

See et ma süüa armastan teha teavad kõik. Eks see paistab usinalt välja ka :D Eile õhtul küpsetasin härrale igatahes juustu-viineri pirukaid ja õnneks mind ennast valdas isutus. Muud tarka mul rääkida polegi. Tulge aga pildistama (varsti, mitte veel) ja teen küllatuleku puhul ühe korraliku toorjuustukoogi ka valmis.