Jan. 23, 2017

Me harjume hästi kõnelema, kui loeme sageli neid, kes on hästi kirjutanud.

Meie nädalavahetus oli taaskord kordune. Laupäeval oli nagu ikka päevakorras koristamine, pesu pesemine, filmi vaatamine ja lihtsalt olemine. Käisime poes nimega Magazin ja see koht on nii tore. Nii palju kraami ja igasugust nodi. Leidsime sealt omale väga kihvti karafini mida siis kasutame tegelikult lihtsalt mahla jaoks. Natuke sõitsime niisama ka ringi sest ilm oli ilus ja aega ka nagu oli. Võtsin ka lõpuks pintslid kätte ja lasin akrüülidel lõuendi peal möllata. Väga mõnus oli end välja lülitada. Alustasin ka lugemist-  mul soovitati lugeda Peter Høegi raamatut "Preili Smilla lumetaju" ja senini loetu põhjal võin öelda, et mulle väga meeldib. Kuigi esimestel lehekülgedel oli jutt veidi raskesti mõistetav, siis jõudes 60.leheküljeni on mul hea meel, et selle lugemise asja ette võtsin. Kui raamat läbi siis teen ka väikese kokkuvõtte sellest, kuidas mina asjast aru sain ja mida see mulle andis. 

Pühapäeval kokkasin natuke suitsukana salatit köögiviljadega, tegin singi-juustu pirukaid ja cremé brulee´d. Ma ikka suhteliselt osav selles magustoidus nii et natuke uhke ka. Igatahes kokkasin siis selle eesmärgiga, et vanemad tulid külla. Nad ei olnud meil ammu käinud ja me polnud ka juba nädal aega kohtunud. Pläkutasime niisama juttu ja tõid mulle ühtlasi ka lilli ja kingi, sest laupäeval oli mul nimepäev. Me oleme nimepäeva oma kodus alati tähistanud, ühel perioodil tähistasime seda sama suurelt kui sünnipäevi. Nüüd on see natuke vaibunud ja peame lihtsalt teineteist meeles.

Kui vanemad olid ära läinud, siis tegime köögi korda ja peale väikest lebo läksime linnapeale sõitma ja käisime ka poes. Kuna päev oli suhteliselt passiivne olnud siis jalutasime ka ringi ümber Anne kanali. Tuul oli päris mõrtsukas kuigi õues külmakraade nappis, aga ikkagi oli kuidagi ebameeldiv. Samas oli hea natuke kõndida ja saada niiöelda elu sisse. Ja nii see päev otsa saigi.

Kuna mu Polar Loop lagunes, siis saatsin selle garantiisse tagasi ja lootusetult ootan seda juba enda kätte tagasi, kuigi tõenäoliselt täna-homme hakatakse sellega tegema alles. Toitumisel panen rohkem rõhku tervislikkusele, päevamenüüs on vapralt smuutid mis teevad olemise palju värskemaks. Alariga saavutasin kokkuleppe, et hommikuti hakkame nüüd putru sööma ja kaks hommikut (k.a täna) oleme suutnud nüüd kinni pidada :D Mind on kimbutama hakanud taaskord magusaisu aga suudan seda hetkel puuviljadega kontrolli all hoida. Meie elamisse on lisandumas ka üks treeningvahend, mille saan oma trennikava sisse lisada. Senini on kaal sujuvalt tasapisi langenud, kuid miskipärast tunnen end mitte kuhugi poole muutuvat. Seega tahan veel rohkem pingutada.