Feb. 13, 2017

Teistmoodi nädalavahetus ja aeg kahele

Pole siia pikka aega juba kirjutanud, toimetamist on olnud palju ja lisaks tööle tegelen kooliasjadega. Kasvamas on reisiärevus ja hoolega toimetan oma dieedi ja trenni kallal ( tänase seisuga -6,2kg). Nüüd aga nädalavahetusest...

Reedel peale tööd sõitsime Rakverre, kus tähistasime minu venna 28.sünnipäeva. Selline vaikne pere ringis istumine ja rääkisime niisama juttu elust ja olust. Laupäeval käisime korra maal minu vanemate kodus ja siis sõitsime koju tagasi. Plaanisime nädalavahetusel jõuda ka Alari vanemate juurde, aga kuna ma olin nii tattis siis jäi see asi katki ja tulime koju tulema. Üldiselt laupäev veereski mööda väikese palaviku ja paistes näoga (põskkoopad nüüd kinni).

Pühapäeval oli enesetunne natuke parem, kuid siiski plaanitud Merlini juurde minek jäi ära, sest neil kodus pisike preili kasvamas ja ma ei tahtnud oma pisikuid mööda ilma laiali jagada. Küll aga pakkisime end soojalt riide ja käisime Selli-Sillaotsa õpperajal matkamas, ca 5km ring, pilte saad vaadata -> FOTO. Väga mõnus oli! Pärast seda käisime poes ja lebotasime kodus, kuni kell sai 17:00 ja hakkasime sättima end õhtusele kontserdile. Käisime Tõnis Mägi autorikontsertil ERM-is. Sellega tähistasime siis eesootavat Valentini päeva. Me polnud ammu koos käinud kuskil kontsertil ja see oli nii tore, et sai end viisakalt riide pandud ja natuke kodust väljaspool käidud.

Tänasest siis on uus töönädal. Eks ta ole...järgmine nädalavahetus hakkame toimetama oma majas. Jah, meil on nüüd oma maja. Sellest järgmises postituses :)