May. 2, 2017

EBA 2017 + meieelu

Nonii! Käes on siis see aeg, kus on kõigil võimalus oma lemmikute poolt hääletada. Minu jaoks on see blogi maailm nii uus ja suhteliselt võõras asi. Alustasin ju tegelikult kirjutamist iseendale ja eks teen seda siiani, kuid see, et lugejaid tasapisi koguneb ja inimesed üha enam meie toimetustega seotud on, seda ma ette kujutada alguses küll ei osanud.

Nüüdseks oleme MEIEELU blogiga jõudnud siia maale, et osaleme EBA 2017 üritusel. Mingisugust plaani midagi võita meil ei olnud ega ole siiani, kuid pigem me proovime, kui kohe alla vannume. Kes siis tunnustust ei tahaks? Eks kõik ju ikka tahaks. Seega me osaleme. Juba huvi selle ürituse vastu on nii suur, et pelgalt uudishimu pärast tahame minna. Minul on isiklik soov tegelikult ka  Marimelliga tutvuda ja üleüldse arvan, et sellisest üritusest osa võtmine on korraldajale igati rõõmu pakkuv ning kui vähegi sellega tegeled, miks siis mitte oma tegemistega tunnustada neid, kes seda kõike ihu ja hingega korraldavad.

Mina väga palju hääli anda ei osanudki tegelikult. Küll aga on mul oma lemmik blogija Costany. Alustasin tema blogi lugemisega kuskil sel ajal kui neil pulma korralduse aeg oli ja sealt edasi tänase päevani välja. Mulle meeldib nii väga tema siirus ja selline üliarmas harmooniline pereelu, suhted abikaasaga ja beebiootus. 

Mis puutub meieelu blogisse, siis praegune postituste seeria on selline eeltöö. Tegelikult oli blogi eesmärgiks ikkagi teha beebiootuse blogi, kuid sellega on juba omaette ooper ning nõnda ongi saanud praegu blogist pigem selline eluline blogi. Kui titabuum tuleb, küll siis need asjad natuke muutuvad. Nii kaua jätkame sama süsteemiga. Räägime kodu loomisest, abielust ja varsti teen otsa lahti teemal " kui lapse saamine osutub oodatust raskemaks". 

Nüüd olge paid ja ikka hääletage! :) Leiate meid aasta uustulnuka nimekirjast.

http://eba.marimell.eu/