May. 5, 2017

Mõnedel vanadel tädidel on habe, aga seda neile öelda ei tohi, sest nad hakkavad reageerima. JOHAN

Nõndaks. Saab see töönädal nüüd õige pea seljatatud. Õhtul sööme kõhud täis, pakime asjad ja paneme maale ajama jälle. Sellise ilmaga tahaks juba praegu seal askeldada! Eile oli meil Alariga selline...teistmoodi päev.

Meil see kiusamise värk on ikka igati päevakorras. Tavaliselt lõppeb see minu vingumisega või suisa karjumisega et kamoon lõpeta nüüd ära. Eile pesi Alar nõusid, JAH mu mees peseb nõusid, VÄGA TIHTI ja ma hindan seda väga, sest ma olen ise vist ikka kohutavalt laisk perenaine. Igatahes, pesi ta seal nõusid ja ma ikka vaikselt hiilisin seljatagant ligi ja kallistasin ja natuke kõdistasin kuniks tal siis üle viskas ja mind väikese koguse veega pritsis. Alguses võtsin asja rahulikult aga siis läks ikka käest ära :D Võtsin mulliveeaparaadi juurest veepudeli, mis oli poolenisti täis. Jõin ja siis kallasin ülejäänuga ta üle :D Ja siis sain ise mingi anumatäie vett omale kere peale (Alar misasi see oli, mis vett nii palju mahutas?? :D). Sisuliselt oli see solgivesi sest tegemist oli ju pesemata nõudega millega ta mässas. Igatahes oli see moment ja pool korterit ujus, meie kaasaarvatud. Need on sellised...omamoodi erilised hetked :)

Õhtul viis Alar mind veel jalutama ka! Kuskil peale kella 21 õhtul. Päike mõnusalt loojus, taevas oli kollakas-roosakas ja Raadi oli suhteliselt vaikne. EI teinud mingit mega kõndi, lihtsalt jalutasime ja rääkisime juttu. Sellistel hetkedel õpin alati korraks aega maha võtma, nii oma tegemistes kui mõtetes. Lihtsalt kahekesi koos olla...see on muutunud minu jaoks väga eriliseks, sest päevad on meil üldiselt tormakad ja nädalavahetustest ma üldse ei räägigi. Seda "aega teineteisele" et lihtsalt olla on suhteliselt väheks jäänud. Ma loodan et ajaga õpime ikka rohkem neid hetki leidma, eriti kui ühel hetkel kolmas inimene olemas on.

Mis puutub nädalavahetusse, siis täna läheme maale ära. Peale tööd katsun aega leida enne Alarile tööle järgi minemist, et Bauhofist mõned taimed, muruseemet ja aia jaoks mõned asjad osta, et mul ka ikka tegevust oleks. Alar plaanib selle nädalavahetusega kuurialt kõik lauad lõigatud saada ning oja äärest kivihunniku ilusti mööda oja serva ära laduda. Täna viime päevitustooli ka maale, et JUHUL KUI see päike ikka ei lakka paistmast, siis saab lõunapausi ajal ehk natuke isegi päevitada maja nurgas tuulevarjus. Grillida plaanime ka ning samuti tahan kaasa võtta jooksutossud ja trenniriided. Plaanin ühe metsaraja läbi joosta sest Heateo jooksule jääb mul sel aastal minemata. Sel lihtsal põhjusel et ma ei taha. Tahan oma koju maale minna ja seal aega kvaliteetselt ära kasutada ning vabal hetkel teha üks sümboolne jooks.

MUIDE! Meie kassil oli eile kaelapeal puuk. Ma sügan ja paitan teda iga päev, VÄGA palju, kahtlane et see puuk alles eile mul näpu alla jäi. Ega ta meil seda mujalt saanud ju saada kui esmaspäeval kui veel maal olime. Täna lähen käin igatahes ka loomakliinikust läbi, et puugirihm osta. Just in case. Samuti tegelen välja selgitamisega, kus ja millal me Alariga iseendale puugivaktsiini ära laseme teha.