May. 29, 2017

Kodulugu 14

Ma ei tea kuhu see nädal aega kadunud on. Küll aga on selle aja sisse mahtunud palju ja ega ma väga sellest kõigest hetkel praegu rääkida veel ei tahaks. Küll aga räägime natuke nüüd jälle kodu juttu.

Seekord me reede õhtul maale minna ei saanud, sest Alar jõudis reede õhtul suht hilja koju ning kuna meil oli Puumarketist kaupa vaja ning sel ajal oli see juba suletud, siis jäimegi reede õhtul linna, et laupäeval lõpuks siis kaubale järgi minna. Mõeldud-tehtud. Ärkasime laupäeval kuskil 8 ajal üles ja kell 9 olime juba Olerexis, et käru rentida ja Puumarketisse siis kauba järele minna. Siinkohal teeksin avalikuks oma emotsioonid Puumarketi töökorralduse kohta- adminn ei tea KUST KOHAST TELLIMUSI VAADATA..rääkimata siis tellimuse koodi järgi arvutis õige välja otsimist jne, siis ei olnud töötajat kes kaupa peale laadiks, või õigemini töötaja oli, aga teine töötaja kasutas tõstukit samal ajal ja siis me ootasime tema järgi, muide- inimesi oli palju kes samuti ootasid ja passisid- well done Puumarket! Uskumatult kaua läks meil seal Puumarketis aega AGA lõpuks saime siiski kraami kärule, nii tõstukiga kui Alari mehise jõuga, sest ta ka kaua ei suutnud vaadata ja oodata :D

Maale jõudes laadis Alar kauba maha ja mina sõitsin hoopis Mustveesse. Käisin seal turupeal ja harjutasin tasapisi liikumist, sest peale oppi olin ma pigem kodune diivanipadi olnud. Käisin poes ja sõitsin tagasi maja juurde. Vahetasin riided ja otsustasin mitte enam diivanipadi olla. Niitsin muru ära, trimmerdasin. Pärast naba haav veits veritses aga no..hoov sai korda vähemalt! Sellega sisuliselt mu vägiteod lõppesidki. Alar samal ajal võttis eest ära kaks vana akent (viimased siis lõpuks) ning pani need augud kinni. Kuna isa ootas meid Rakveres kella kuueks sünnale, siis tegimegi end korda ja läksime sünnale. ÜLITORE õhtu oli kogu oma suure ja laia perekonnaga koos. Mängisime natuke jalkat, sõime, mõni meist ka natuke jõi ja rääkisime juttu- nii tore oli üle pika aja jälle kõiki näha. Kuskil kella 11 ajal õhtul sõitsime meie maale tagasi ja magasime hommikul ca 9ni.

Pühapäeval sõime kered täis ja läksime maja juurde. Kuna minu vägiteod andsid natuke tunda ja eks Alar oli ka omajagu kuri, siis ma võtsin pigem rahulikult. Alar hakkas toas vannitoa vaheseina talasid loodima ja paigaldama, mina tatsasin hoovis ringi, istutasin 8 maasikataime ja imetlesin pead püsti visanud sibulaid ja kartulilehti. Külvasin veitsa murulauku ja poole kastekannu kaupa kastsin kogu varanduse hoovis ära. Peale lõunat otsustasime uinaku teha, mis lõppes kella 5 ajal õhtul. Jube hästi tehtud. Ega's midagi, käisime panime asjad kokku ja pakkisime kassi kaasa ja hakkasimegi Tartu sõitma, sest rendikäru oli vaja ära viia.

Käru viidud, käisime veel poes ja läksime koju. Tegime mõned kiiremad liigutused, panin pesu pesema ja keetsin kanasupi valmis. Võtsin kodu juurest kaasa ka rabarberit, seega tegin rabarberi kisselli. Hakkasime mingit jube head draamat/thrillerit/õudukat vaatama, nime jään võlgu aga teen selle kohta raudpolt postituse, sest me jõudsime poole peale ja hambad ristis panime pausi peale ja kogu kupatuse kinni, sest kell oli suht südaöö juba ja täna oli vaja ju tööle tulla. Täna õhtul vaatame filmi lõpuni ja vast homme teen väikse kokkuvõtte selle kohta. Päris sürr film aga väga kaasahaaravalt tehtud.

Terve pühapäevase päeva tiirles kurg meie kodu kohal ja uitas lähiümbruses ringi. Vaatame kas tema kohalolekust mingit tulemit ka on.