Oct. 14, 2017

Oma kodu 8 ja möödunud aeg

Hei!

Nüüd on jäänud blogi kirjutamine häbematult kaugesse minevikku ja katsun kenasti uuesti rajale saada. Toimunud on nii mõndagi ja kirjutan siia mõned meenutused.

Vahepeal sai päris valmis meil kodu küttekeha. Mehanism kui selline oli toimiv päevast mil Alar selle valmis sai, kuid nüüd oli ta kaks päeva kodus haige ja otsustas projekti hoopis voodis pikutamise asemel lõpuni viia. Krohvis ebaühtlase mustriga kõigepealt ahju ära ning seejärel läks peale lumivalge matt pestav värv. Nüüd on meil kodus imekaunis valge kamin-ahi ning kes Instragramis meid jälgib, on ka pilti näinud. Lisaks said valmis ka aknapõsed ja ukse ümbrused.

Hetkel mässab Alar vannitoaga- duśinurga aluspind on igasuguste möginate ja hüdrode ja niiskustõketega ette valmistanud ning praegu just hakkas peale plaatide tuppa tassimine kuurialt ning segu valmistamine. EHK SIIS lõpuks ometi algavad plaatimistööd ning homseks õhtuks peaks olema põrand ja duśinurk plaaditud ja vuugitatud. HURRAA!

Vahepeal sai veel kuurialust koristatud, sest sinna kogunenud materjalide jupid ja jäägid võtsid ära kogu liikumisruumi ning vajas korrigeerimist. Lisaks sai Alar omale korraliku nurga koos suure lauaga tööriistade tarvis, kust saab siis asjad rahulikult minna ja võtta.

Mina olen olnud täiega passiivne. Ses mõttes et tegutsen kogu aeg kui ma parajasti ei maga, aga sellist füüsilist värki ma hetkel üldse ei tee. Majapidamine on korras ja homme plaanin korda saada aia. Kuna esimese trimestri väsimus ja iiveldus hakkavad järgi andma, saab minust taas aktiivne ja sotsiaalne naine. Toa nurgas on ootamas mind velotrenaźöör ning joogamatt ja koeraga käin kõndimas. Mida rohkem ma liigun, seda paremini ma end tunnen. Näiteks ka täna hommikune päev algas vanematel külas olles metsas kõndimisega.

Eelmisel nädalavahetusel jäi Alar koju toimetama ( suurima hea meelega saatis mu jalust minema) ning ise läksin koos emaga Rakveresse Aqva spaasse tuttava sünnat tähistama. Käisime õhtul ka Araratis söömas, kus toit on imemaitsev ja teenindus...jah. Aqvas me empsiga mingeid protseduure ei võtnud, sest minek sinna tuli suht lampi ja ettebronnimist me teha ei saanud ning ajaliselt poleks ka jõudnud, sest saabusime kohale päris hilja. Hommikul enne sööki käisime veel kord ujumas ning kella 11 ajal ennelõunat juba lahkusimegi. Selline tore vaheldus.

Eile sõitsime minu vanemate juurde, sest emal oli sünnipäev. Sõime, jõime, rääkisime juttu ja üldiselt oli väga tore koosviibimine. Siis panin pesumasina uhama ning kui pesud olid pestud, korjasime oma kompsud kokku ja sõitsimegi koju. Hetkel Alar plaadib vannituba, mina olen siin Teile kirjutamas, kass passib mida mees teeb ning Nora soojendab minu kõrval diivanil külge. Elu on nii ilus. Varsti kirjutan rubriigis "keegi kolmas" oma rasedusest natuke detailsemalt.

AAAA! Muide! Teisipäeval käisin juuksuris Avancia salongis ja lasin oma räbalad juuksed maha lõigata. Olen tulemusega VÄGA rahul ja senini on kõigile ka meeldinud. Palusin juuksuril ekstra et võtaks piisavalt maha, et patsi ei annaks panna. Lõikuse poolest on selline bob lõikus ning pilt on samuti Instagramis üleval. Pärast seda sain Kvartali CHI's kokku veel vana tuttavaga, keda kuskil 2 aastat näinud ei olnud. Oli väga meeldiv taaskohtumine :)

Pildil on meie pisike Nora, kes üleeilse kaalumise tagajärjel osutus 9kg koeraks :D