Dec. 13, 2017

Kui elu annab sulle sidruni

Hei!

Jagan teiega nüüd natukene meie perelugusid ka. Nimelt vahepeal juhtus, et ma ei olnud sõrmusega abielunaine. Jah, paber on sahtlis, mis tõestab minu staatust, kuid sõrmust minu parema käe IV sõrmel paraku ei olnud ilutsemas. Mis siis juhtus?

EI! Me ei läinud Alariga tülli, vastupidi. Eelmine nädalalõpp viis meid Lõunakeskusesse aega veetma, CHI restorani sööma ning idee poolest pidime ka minema kinno, kus aga paraku midagi väga vaadata ei olnud, seega jäi kino seekord külastamata. Jube tore oli aega koos veeta, kuniks me jõudsime tagasi koju ning järsku avastasin, et olen ära kaotanud oma abielusõrmuse. MIDA VÄRKI! Jah, tõsi, sõrmus liikus sõrmes vabalt ja peale kaalulangust oli see mulle jäänud paraku suureks. Seda peaaegu ära kaotamist oli ennegi olnud, kuid olin toimuvale ikka jaole saanud. Nüüd seekord läks siis nõnda. Ma tundsin end nii halvasti, nagu alasti,vastik oli.

Kuna ebaõnne uskudes ei osteta ühte abielusõrmust vaid ostetakse mõlemale osapoolele uued, oli meil see mõte täitsa päevakorras, kuniks mõtlesime, et minu ehtekarbis ilutseb veel kaks kaunist sõrmust, mida paraku kanda ei saanud, sest olid juba kinkides päris kitsad. Ühe sõrmuse kinkis Alar mulle suhteliselt meie suhte alguses ning teine on siis kihlasõrmus. Viisin mõlemad sõrmused Küütri tänava Sauruse antiigiäri kullassepa juurde ning selgus, et sõrmuseid vääriskivide tõttu venitada ei saa, küll aga saab tükid vahele panna, et sõrmust 0,5 suuruse võrra suurendada, et nad nii kitsad sõrmes ei oleks. Tööraha läks maksma siis 60 eurot ning materjaliraha läks juurde 5 euri ja mõned sendid peale. 

Täna sain sõrmused kätte. Töö on tehtud super hästi, mingit vahejuppi näha ei ole ning lõpuks ometi saan ma neid sõrmuseid rõõmuga kanda. Kihlasõrmus meenutab kiviga abielusõrmust ning vasakus käes kannan siis niiöelda "lubaduse sõrmust" kihlasõrmusena. Vägev! Lisaks kõigele selgus, et tegemist on mõlemi sõrmuse puhul teemantiga. Kurat ei julge kandagi niiviisi neid enam :D Igatahes oli see juhtum õpetus, et poolpiduseid ehteid ei tasu ikka sõrmes kanda, sest need lihtsalt kaovad muidu ära. Muidugi on mul kahju, et graveeringuga abielusõrmus on nüüd läinud, kuid õnneks on mul nüüd sõrmes ilutsemas kaks väga suure tähendusega sõrmust. Koju jõudes pani Alar mõlemad sõrmused pidulikult ja armastavalt mulle sõrmedesse.