Jan. 23, 2018

Kodused lood

Meil on olnud taaskord mitu tormist nädalat. Lisaks kodustele toimetustele käime hetkel nädalavahetuseti minu vanemate juures ehitamas. Seda sel lihtsal põhjusel, et oma kodus praegu ehitada ei saa ning ühtlasi vanemate juures käies on meil võimalus teenida lisaraha oma kodu ehituse jaoks. Alar mul ju purgis ei püsi, temal on vaja tegutseda- kui kodus ei saa- tegutseb mujal, et hiljem jälle kodus ehitada saaks. 

Hetkel on meil esimese korruse ehitustööd seal maal, et seinad on vaja värvida, kuid need värvime siis, kui teise korruse magamistuba on valmis. Teise korruse tarvis ehitas Alar ülivanast puidust ise trepi, mis näeb super hea välja ( ma ei tea kust kohast ta oma osavuse võtab?). Seega meil trepp teisele korrusele on olemas ning nüüd ootame veebruarikuu palkasid, et hakata teisel korrusel põrandaid ja seinu tegema. Alaril on paigas väga konkreetne plaan ning kui kõik sujub, saame oma sängi ja riided lõpuks ometi teisele korrusele päris oma tuppa aprilli alguses. Elame-näeme, põhiline on saada magamistuba valmis enne lapse sündi, juhtugu see valmimine siis 1. või 20.aprill.

Vahepeal toimus ka vanemate juures väike tähistamine plikatirtsu saamise puhul. Saime roosad lilled ja roosad kingid ning ühtlasi tähistasime ka minu nimepäeva, millest keegi tavaliselt ei tea ja lugu ei pea :D Omiva kuller tõi meile lõpuks ometi ära ka pakid. Tellisin beebile vanni, vannijalad, vanni istme, võrevoodi ning madratsi. Eile panime tähtsalt saadud kraami kokku, et näha kuidas asi välja näeb ning pärast tagasi kastidesse oma õiget aega ootama. Nüüd on vaja meil soetada veel vanker ning turvahäll. Need asjad ostame kevadepoole, sest praegu oleks need meil lihtsalt jalus ning samas pole ka kiiret.

Üldplaanis on kõik hästi ja justkui sujub plaanipäraselt. Minul on peale tänast veel ees 6 tööpäeva ning siis jään puhkusele ja seejärel juba dekreeti. Kurbus ja rõõm käsikäes. Jään kindlasti oma kolleege igatsema, täpselt nõnda nagu igatsen ka neid, kes juba kodus on verivärske beebiga ja kes väljamaal.

Mõtlesime muuseas välja ka tulevasele preilile nime. Hetkel jääb see aga meie endi teada.