Feb. 25, 2018

Abikaasaga kohtingul

Nagu teada, olime väga paljud järjestikused nädalavahetused kodus olemise asemel hoopis minu vanemate juures, kus Alar ehitustöid tegi. Seda sel lihtsal põhjusel, et aidata ja samas aitasid nemad nõnda meid vastu rahaliselt. Nüüd aga sai see projekt lõpetatud, remont valmis ning eelmisel nädalavahetusel oli lõpuks ometi aeg meie kahe jaoks.

Laupäeva hommik oli imelik. Ärgata ja lihtsalt olla oli nii imelik. Muidu pakkisime laupäeva hommikuti ruttu ruttu oma kümme asja kokku ja kihutasime vanemate juurde, kui nüüd seda teha polnud vaja. Natuke toimetasime kodus, magasime, sõime ning üks hetk teatas Alar, et käime pesemas ära ja lähme Tartu, et temal on plaan.

Ma olin nädalaid närvidele käinud oma sushi-isu jutuga ja Alar viis mind siis üllatuse korras Tokyo sushibaari maiustama! Küll oli hea, jeeerum kui hea! Eks ma rasedana pean natuke ettevaatlik olema mida ja kus ma toiduks tellin, eks jälgisin seda seekordki, et sushi rulli sees oleks küpsetatud kala. Mina jõin kõrvale veel 7 samuraid teed, mis serveeriti vahvas kannus ning tuli juua omamoodi kruusist, Alar jõi mahla ja espressot. Saime lihtsalt olla, rääkida, nautida aega kahekesi. See oli väga eriline, kuigi me käisime lihtsalt väljas söömas, kuid tõesti, oli ilus õhtu.

Peale söömist mõtlesime, et käiks veel toidupoest ka läbi. Seega sõitsime Prismasse ja jalutasime seal ka veel ca tunnikese, kogusime kärusse head ja paremat ning läksimegi koju tagasi. Nii mõnus oli vahelduseks end ilusti riide sättida ja lihtsalt olla kahekesi oma abikaasaga.

Sel nädalavahetusel oleme mõlemad rivist maas. Alar hakkab oma külmetusest üle saama, mina olen aga kahjuks nüüd sajaga tattis ja köhas. Nagu ikka, pole eriti ravimeid ka mida võtta, kuid eks ma neid looduslikke asju ikka tangin sisse ja eks ole näha, kas ja millal järgi annab. Praegu läks Alar igatahes poodi, mind toa uksest välja ei lasta :D Pooleli on hetkel trepiga toimetamine, ehk siis pahtlid ja liivapaberid on trepist nüüd üle sõitnud ning kui Alar poest tagasi tuleb, saab see lõpuks ka tumedaks õlitatud. Kui ülemisel korrusel on Alaril juba natuke miskit valmis saanud, hakkavad siia laekuma taas "kodulugu" postitused ehitustöödest :)