Apr. 12, 2018

Oma kodu 11

Taaskord natuke kodu ehituse juttu enne, kui tagasi titeteemade postitusteni naasen. 

Vahepealsel ajal on meil täielikult valminud koridor. Seal kips oli ses mõttes seinas ikka ja põrand ka valmis aga need viimistlustööd olid tegemata.

Ehk siis mina tuunisin ära köögipoole jääva palkseina pigmendi ja linaõli seguga ning kõik ülejäänud oli Alari teha- tegi lõplikult korda elektrikapi ning juras nende kaablitega seal, et asi oleks lihtne ja loogiline ning korrektne. 

Seejärel hakkas pahteldama, mida tuli suht palju teha, eriti akna äärest. Siis juba tuligi lihvida ning seejärel ootas juba värvimise protsess. Seinad ja lagi sai kruntvärvi peale. Kui krunt oli kuivanud, oli aeg akrüülimiseks. Seejärel läks seina sama värv mis magamistoa seintessegi ning lagi tuli valge, nagu meil kogu maja laed olema saavad. Palkseina äärtesse panime köie, samuti nagu magamistoas. Vaja on veel ukseliistud panna, kuid need ostame siis, kui meil uus koridori ja köögi vaheline uks olemas on.

Mina sain ainult uhkelt veel aknad ja välisukse ning põranda ära pesta, kardinad ette õmmelda ja valmis oligi. PS! Liistud, mis pildilt puudu on, said järgmine nädalavahetus ka põrandale :D 

Nüüd on meil mõnusalt suur ja ruumikas koridor. Enne röövis koridori ruumi suur riidekapp, mille me ära elimineerisime ning asendasime riidestange ja pisema riidekapiga, mis on nüüd magamistoas. Hetkel see koridoris olev riidestange saab korraliku kapiga asendatud, kui me selle lõpuks välja suudame valida. Ühtlasi koridori valmimine andis meile lõpuks võimaluse vankri komplekt koju tuua! Nii et vanker ootab nüüd pisikest sinna sisse sõidule.