Nov. 10, 2016

Teistmoodi trenn ja Erik Orgu saade

Talvised tuuled on hakanud ka minu tervisele natuke kurja tegema. Midagi hullu ei ole, lihtsalt kurk veidi kraabib ja uimane olla. Temperatuur on natuke normist kõrgem, kuid see võib olla ka millestki muust, seega haigeks ma end ei tembelda, SEEGA ei ole ka mingit vabandust trennist viilimiseks. Küll aga tegin täna natuke leebema trenni...või siis hoopis teistmoodi.

Alustasin asja täna hoopis teisest otsast. Panin telksust youtube´i äpi tööle ja otsisin sealt üles Core Strenghtening Pilates workout 180-230cal  ja hakkasin siis otsast peale. Mulle selline vaheldus argipäevaelus täitsa meeldib, annab kuidagi uue süste. Igatahes see pilatese video järgi tegemine andis oodatust suurema koormuse, võttis vee normilt lahti ja praegu, kui trennist möödas paar tundi, on kuidagi "tugev" tunne ja veitsa kange olla. Kui pilates tehtud siis kõndisin veel jooksulindil 40min. Eesmärgiks oli saada 5000 sammu täis ja 40 min mõõdukal kiirusel astudes oli see puhas rõõm ja selg märg.

Jooksulindil kõndimise ajal tuli telekast Erik Orgu sari "kallis sa oled kosunud" . Ma läksin kohe täitsa närvi selle peale täna. Saan ju aru, et kõigil ei õnnestu see kaalulanguse protsess jne, aga mingi tulemuseni võiks siiski jõuda, seda enam kui sulle tagatakse selle saavutamiseks kõik võimalik ning sealjuures on tugi ja treeneri nõustamine. Tegemist oli siis 23-aastase noore naisega, kes kaalus 126 kilo ja võttis poole aasta programmiga siis kaalu 122 kilo peale, what the fuck?? Muidugi kui saatest vaadata mida inimene omale sisse sööb, siis oli tõesti natuke kurb. Noor inimene ei tohiks välja näha nagu vana memm. Mina ei pea peenikesest kultuurist lugu, mulle meeldivad inimesed kellel on natuke lisa ja tahan ise ka jõuda punkti, kus on natukene lisa, kuid kuidas saab olla inimene nii hoolimatu, eelkõige tänamatu selle võimaluse eest saate abiga elustiil korda saada. Milline raisatud ressurss ja aeg ja kellegi tublima eest võimaluse ära võtmine. Kurat kui kahju on. Sain selle saate ebaõnnestumisest somehow motivatsiooni juurde olla parem ja tublim, nii palju oli sellest siis vähemalt kasu.

Kodusest elust veel nii palju, et täna on taaskord selline kurb päev. Kohe on kurb olla ja miski ei aita. Inimene ei ole vist loodud ikka üksi olema. Kui Alar on Norras siis ma olen üksinda. Ma olen üksinda igal pool- üksi tööl, üksi poes, üksi kodus, üksi mis iganes seltskonnas. Väga jamps. Selle nädala lõpus saab õnneks ootamise aja selgroog murtud ning siis on veel kaks nädalat ootamist. Püüan ikka pea püsti hoida, aga natuke tühi tunne on küll.

Pilatese video link siin -> https://www.youtube.com/watch?v=sKIqLUlPGBw