May. 16, 2017

Appikene motivatsioon, tule nüüd tagasi!

Mul läks selle Fitlapitamisega niiiii hästi, olin 30 päeva jutti 100% kavas kinni ja ei ühtegi ampsu siit ega sealt. Kui kuu sai täis siis otsustasin et davai, teen esimese patuka. Ja siis hakkasid need kivid ja kännud peale. Aga sain ilusti ree peale tagasi ja kaal langes ja langes ja natuke veel langes ning siis jäi seisma.Hoidsin hambaid ristis ja sain paari nädala pärast ikka kaalu jälle liikuma.

Ja mis nüüd siis juhtus? see nädalavahetus oli korralik koogi pugimine ja nüüd on selline kurbus peal, et lasin niiöelda lõdvaks. Täna hommikul lubasin endale et nüüd on vsjo! Olen jälle 30 päeva järjest 100% kava peal ja vaatan mis siis juhtub. Minu puhul on kehva lugu see, et kui ma olen mingeid lisa ampse teinud, siis mul on mingi sisemine nõrkus mitte trenni ka teha. Tasapisi olen ikka teinud ja laupäeval maal ikka rassisin ka, et saaks natukenegi lihvitud. Mis mu edasine plaan siis on?

Jälgin hoolega oma vedeliku tarbimist. Nädala lõpus kipub ikka korralikult miinusesse jääma. Seega nüüd on pudel käepärast kogu aeg olemas. Teiseks prindin finalllyyyyy välja toitumiskava, et oleks kogu aeg nina all olemas, mis järgmiseks toidukorraks ette valmistada on tarvis. Kolmandaks vean oma tagumiku trenazöörile või õue! Neljandaks püüan endale pidevalt sisestada kelle ja mille nimel ma seda teekonda üleüldse alustasin.

Nädala pärast on mul haiglasse minek. See operatsiooni asi millest ma natuke rääkinud juba olen. See minu toitumises ja vedeliku tarbimises muudab ainult seda, et ma olen söömata ja joomata suhteliselt pika aja, kuid ma ei usu, et see väga hullult mõjutab kaalu. 

Ma püüdsin nüüd selle postitusega oma peas asjad natuke paika loksutada ja tundub, et sain hakkama. Mis siin muud ikka teha kui edasi pürgida :) Postituse pilt annab mulle igatahes ka natuke indu juurde. Palju on saavutatud ja kiidan end selle eest, kuid palju on veel minna ka :) Kuidas teie motivatsiooni puuduse käes kannatades uuesti jalule saate?