Jun. 1, 2017

Need õudsad isud, kui õues on suvi!

Teate kõik juba seda et Fitlap on äge ja Fitlap toimib ja on super tuus koht ning aitab kõiki. Eks see nii kipubki olema, vastulaused puuduvad. Mina ikka endiselt jätkan seda Fitlapi teekonda, sest kaal ei ole seal numbri juures kuhu ma jõuda soovin ja ega see kaal seal tõesti veel ka olema ei pea, sest eesmärk on läbida seda teekonda ikkagi tervislikku teedpidi. 

Retseptid on väga head ja mitmekülgsed, menüü on laialdane ja maitseterohke. JA IKKA ON NEED KURADI ISUD! Nii kui suvi kukla peale koputab, hakkab minus tööle väike laps, kes muudkui karjub JÄÄTIS! JÄÄTIS! JÄÄTIS! See on see üks paljudest külgedest mida ma ikka väga vähe endas sallin :D Muidugi võiks ju olla raudset närvi ja kindlameelsust, et öelda EI, kuid mkmmm, vaja ikka ekstra kohe jäätise järgi poodi minna. Kõik see jäätise teemaline trall hakkas peale tegelikult peale operatsiooni, kui söögiisu ei olnud aga midagi energia saamiseks vajasin, ning ainus asi mida siis süüa tahtsin oli jäätis. Ja nüüd on sellest saanud justkui päevane norm.

Tundub, et vajan jäätisest võõrutamist samamoodi, nagu vajasin shokolaadist võõrdumist. Muide, selle viimasega on mul täiesti klaar värk. Poes selle järgi käsi ei kisu ja kui ka kodus tumedat shokolaadi olemas on, siis see pole primaarne isutaja. Jäätis seevastu on saanud ikka tõeliseks puuküürnikuks minu isude vallas. Tore märk selle kõige juures muidugi on see, et kaal pidevalt langeb, mitte ei tõuse :D Küll aga tahan ma selle jäätise ikka oma menüüst minema saada, et ikka 100% jälle järje peal olla oma toitumiskavaga.

Täna on siis see päev, kui ma püüan hambad ristis kinni pidada toidukavast ja kui see õnnestub (kui õnnestub), siis on homme tegelikult juba palju lihtsam. Panen siia võrdluseks ühe vahva pildi ka, et end ikka edaspidigi motiveerida ( veebr - mai). Täna õhtul plaanin tegelikult esimest korda peale oppi natukese ka trenni teha :)