Mar. 16, 2017

Üks samm lähemale

Hetked. Need mis murravad mind maha ja need, mis annavad mulle jõu, et jälle tõusta. Asjad lihtsalt ei juhtu meiega, meie juhtume asjadega. Ma ei saa pimedas lamada ja loota, et keegi teine mulle jalad alla ajab ja kõndima õpetab. Hoia kinni, ära lase lahti, ära lase lahti oma unistustest, nii ma endale ikka sisendan.

On hetked, mil Sul polegi muud, kui vaid usk ja lootus, et kõik saab korda. Lootust ei saa kunagi kaotada, see on loomu poolest meil sees. Hoia sellest lootusest kinni, nii ma endale ikka ja jälle kordan. Üks samm, iga päevaga lähemale suurele ja õilsale unistusele. Ja nii ma kordan taas, et kõik saab korda.

Süda on haige kõikidest nendest hetkedest, kui elu võtab võimaluse.Ja nii ma endale kordan, et tuleb järgmine võimalus. Ma püüan ikka meeles pidada, et ma olen võitleja. Ja et ma olen tugevam kui ma arvan end olemast. Teisel juhul ei oleks ma täna siin, pea püsti, võitlemas. Ma oleksin ammu alla vandunud, kui ma ei usuks hommikusse päikesesse, uuesti üles ärkamisse, kui ma ei usuks sellesse, et kõik saab korda.

Minu usku ja lootust ei saa ära võtta mitte ükski halb hetk. Minu usk ja lootus oma unistusse on nii suur ja võimas, et mitte keegi, mitte miski, ei saa seda minult võtta. Minu unistus, minu südames peidus ja samas nii teada. Ma võitlen kogu hingest, eelkõige iseenda sees, iseendaga. Võitlen selle nimel, et hoiaksin kindlat meelt oma eesmärgi suunas. Minu mure ja paanika pidurdaks kogu protsessi ja võtaks ära selle, mida juba võitnud olen. 

Leian end vahel hetkes, hetkes vaatamas küünlaleeki, vaatamas kaugusesse, vaatamas taevasse ja leian end hetkes, kui palun kõigest väest positiivset meelt, et mitte ometi murduda. See on teekond, mida ma ei soovi mitte kellelegi. Kuid kogu selle pinge ja katkise enesetunde juures ma tean, et sellel kõigel on põhjus, sest elus juhtub kõik mingi kindla eesmärgiga. Ma olen tugevam kui kunagi varem, sest ma hoian kogu hingest kinni sellest, mis tähendab mulle kogu maailma. Ma ei oskaks seda unistust püüda, kui Alar ei oleks mulle õpetanud, mis tähendab tõeliselt armastada...ja mis tähendab olla tõeliselt armastatud. See tunne ei mahu meie kahe sisse enam ära. Me tahame õpetada kolmandale seda, kui võimas see tunne on, me tahame jagada seda tunnet. See teekond on kuradi käänuline, kuid see teekond on teinud mind nii tugevaks kõige muu suhtes, et ainus, mis mind kunagi üldse murda võiks, on kaotada Sind, Sind keda veel ei olegi. Ühel päeval saan ma Sulle sügavale silma vaadata ja öelda, kui oodatud Sa meile olid.

Ma olen tugevam kui kunagi varem. Me sammume Sulle vastu. Iga päev, iga hetk.