Jan. 11, 2018

Meie perelisa viimane plaaniline uuring ja sugu

No nii! Olin seda tänast päeva kaua oodanud. Meie viimasel ultraheliuuringul otsustas väike ilmakodanik olla ristiasendis ning väänata oma jäsemed igast ilmakaarest nii risti, kui vähegi sai. Lisaks sellele ei saadud uuritud ka südame veresooni ning üldiselt oli ka see pilt kuidagi vilets, arst pahur ja mina õnnetu.

Täna oli kordusuuring. Aparaat oli uuem, arst oli toredam ning tulemus ilusam. Uuritud sai algusest lõpuni kogu anatoomia. KÕIK ON KORRAS. Kõik ja süda kaasaarvatud. Kuna uuringupilt oli ekraanil ka selgesti arusaadav, siis sain ka mina lõpuks ometi uuringust rõõmu tunda, sest ma nägin oma last. Need liigutused, väikesed varbakesed ja sõrmekesed...no kuidas saab kedagi, keda sa reaalselt näinudki pole, juba eos niivõrd palju armastada ja igatseda?!

Tubli laps oli uuringul, sest seekord soovis ta olla ka peaseisus nagu kord ja kohus ning oh seda rõõmu, kui ajas ka oma jalakesed nõnda kahele poole, et arst nägi täpselt mis seal vahel on ja mida seal ei ole. Tulemas on 100% tüdruk!!!!!!!!!!! Minu suurim soov täitus, kui rasestusin. Täna täitus minu teine soov- et laps oleks terve. See, et tegemist on tüdrukuga, on justkui kolmanda soovi täitumine, sest endamisi olin ikka ja jälle oma mõtteid viinud tüdrukule rohkem, kui poisile.

Valasin pisarad ja tundsin nii suurt rõõmu. Siiamaani tunnen! Eilsest algas väga tugev valu sümfüüsi piirkonnas, mis nõudis valupisaraid ja igapidi oli häda majas. Täna on justkui super hea päev- tööpäev oli tore, tervis on oluliselt parem ( st valu on väiksem) ning lõpuks ometi on teadmine, et lapsega on kõik hästi ning sugu ka teada.

Milline imeline aeg. Lõpuks ma tunnen, et ta on tõesti juba meiega. Tema löögid tugevad ja tublid, tal on oma päevareźiim, ta puksib oma pea ja pupuga nii et kõhupealt on näha ja tunda. Ta on kasvanud nii palju. See on täiesti mõistmatu, uskumatu, kuidas mitte millestki saab kogu meie maailm.Heart

“Making the decision to have a baby is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body.”

– Elizabeth Stone