Feb. 12, 2018

Beebitarbed ja termomeetri loos!

Täna räägime natuke titeasjadest. Nimelt saime pakikese erinevate toodetega, millega mul endal igasugune kokkupuude puudub ning mille olemusest ma samuti suurt midagi ei teadnud. Nimelt siis on apteek kokku pannud paki erinevatest tarvikutest ning täna räägin Teile neist lähemalt.

Paki sisu on mitmekülgne ning enamus asjade vajalikkus ning tõhusus selgub alles siis, kui beebi on sündinud ja mõnda aega ka juba kasvanud. Seniks aga tutvustav postitus pakis olevatest esemetest ning ootan ka teiepoolseid arvamusi, kas ja miks teie taolisi jubinaid kasutasite.

Kõigepealt lihtsamatest- Chicco natural sensation beebikreem ja shampoon. Koostiseks siis aaloe ja saialill ning ikka eesmärgiks tagada võimalikult kahjutu nahahooldus beebile nii puhtuse kui piisava niisutuse tagamiseks. Lugenud olen palju beebide nahahoolduse kohta ning tegelikult otseselt vajalik mingeid vahendeid peale sooja vee ei olekski vaja kasutada. Mis teie arvate? Mis teie kogemused selles osas räägivad?

Geratherm lutt-termomeeter. See on üks linnuke minu soovide listist ning tundub mulle selline "võiks olemas olla" asi. Tegu siis lutiga, mis mõõdab lapse temperatuuri suust. Mulle tundub see lihtne lahendus olema lapse temperatuuri mõõtmiseks une ajal (öösiti). Küsimärk muidugi tekib siis, kui laps üldse lutti võtma ei hakkagi, kuid elame-näeme. Teie kasutate?

Chicco physio soft 0+ lutt. Näeb jube suur kobakas välja. Olemuselt pehme naturaalne lateks ja olen näinud selle luti kasutamist tuttavatel ning samuti neonat osakonnas praksis olles. Küllap ma ära proovin, kuid kasutamine sõltub siiski lapsest.

Chicco natural feeling rinnapadjad. Noh, praegu ma neid külge omale ei topi, sest tissid ei leki :D Aga proovin ära, kui imetamise aeg käes. Ise varusin koju tavalised Bel padjakesed kinnitusribaga, et rinnahoidjast jooksu ei paneks. Eks ole siis näha, kummad paremad on ning kuidas imavad.

BIBI happiness 0+ lutt I love mama. Näeb imearmas välja ning lisafunktsiooniks on pimedas helendamine. Kui chicco physio soft lutt on 100% naturaalsest lateksist, siis see lutt on silikonist ja polüpropileenist. 

Kidsme food feeder 6m+. Tegemist siis spetsiaalse silikonis aukliku otsikuga, kuhu sisse saab panna puuviljatüki, mida laps saab läbi augukeste suus lätsutada ja matsutada. Olete kasutanud?

Kidsme 4m+ adapter püreepakkide otsa ühildamiseks. Hea lahendus ise pakendatud püreedele külge kruvida ja toidukorra lõppedes lihtsalt ära võtta ja puhastada. Ühildub ka poest saadavate püreepakkide otsadega. Otsik on analoogne eelnevalt tutvustatud tootele, mis siis aitab kontrollida toidu portsjone just nende augukeste abil, mis selle silikonist otsa sees on.

Viimaseks siis Geratherm non contact termomeeter, millega saab mõõta temperatuuri ilma igasuguse kontaktita 1-5 cm kauguselt. Tundub olema hea abimees, et ei peaks last kiusama ei termomeeterluti ega ka elektroonilise termomeetriga pepust. Küll aga peab naha pinnalt temperatuuri mõõtmisel meeles pidama seda, et tegelik temperatuur erineb mõõdetud tulemusest ning seega võiks kasutusjuhendi korralikult läbi lugeda enne kasutust. Termomeetril on küllaltki mahukas mälu, mis salvestab viimased 30 kraadimist. Kasutamiseks nii lastel kui täiskasvanutel.

Mida teie nende asjade seast kasutate või sooviksite proovida?